sobota, 2 kwietnia 2011

Termin nadsyłania reklamacji minął:-)

Milo mi ogłosić, że uznajemy reklamacje od dziewczyn, które bawiły się z nami w marcu- a były to:

Asia

Kasia

Iwa

Dziękujemy za Wasz wkład w utylizację foliowych toreb:-) Brawo za odwagę wykorzystania nietypowego i wymagającego materiału. Pokazałyście lepszą stronę "reklamówek", z całą pewnością. Mając przed oczami powszechny wizerunek wszędobylskiej torebki sklepowej, która żywot swój kończy często jako śmieć popychany wiatrem, aż trudno uwierzyć, że to ona stała się bohaterką Waszych prac. Zachęcamy do dalszego eksperymentowania, a okazja będzie ku temu już jutro, ponieważ Kasia|szkieuka zaproponuje temat na kwiecień.

Podobnie jak w zeszłym miesiącu, chciałybyśmy zrobić przyjemność którejś z Was, w dowód uznania za podjęcie niełatwego wyzwania. Dlatego poprosiłam internetową maszynę losującą o wybranie spośród Was  jednej, do której poleci niespodzianka- w marcowym wyzwaniu fundowaną przez Kasię|szkieuka.


Jak widać maszyna zażyczyła sobie, żeby to była Kasia, czyli zgłoszenie nr 2 (zbieżność imion przypadkowa:-))- Kasię, autorkę bloga Papierowy Wymiar proszę o skontaktowanie się z Kasią, autorką bloga Szkieuka za pomocą adresu craftypantki@gmail.com:-)

Do jutra:-)

4 komentarze:

 1. Ha, Wasze wyzwania są dla mnie b. szczęśliwe :) Ja bym chciała podziękować za twórcze wyzwania, bez Was bym pewnie nie wpadła na taki pomysł aby z reklamówki zrobić (naprawdę fajne!) tło :) Dziewczyny zrobiły świetne kwiatki, które naprawdę wyglądają b. ciekawie.
  Dziękuję i pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 2. Kaśka, ty szczęściaro. Gratuluję!!!
  Świetne prace, dziewczyny

  OdpowiedzUsuń
 3. Dziękuję i gratuluję wszystkim pomysłów na reklamówki oraz Kasi, której maszyna losująca postanowiła dzień umilić ;) Miłej niedzieli, do jutra :)

  OdpowiedzUsuń
 4. WIELKIE gratulacje dla szczęściary! :-)

  OdpowiedzUsuń