piątek, 6 maja 2011

Bio/eko

Czas na nowy temat:-)

W maju zachęcamy Was do spacerów w dobrą pogodę (bo wierzymy, że taka będzie w końcu:)), a wieczorami albo w deszczowy dzień (bo jednak musi się zdarzyć czasem) do skrapowania z użyciem tego, co znajdziecie. Nazwałyśmy sobie roboczo to wyzwanie bioskrapbookingiem, bo chcemy, żebyście użyły (użyli? :-) są chętni?...) kawałków przyrody- listków, gałązek, mchu, pestek, nasionek, kory, a może piórek, skórek owocowych tudzież warzywnych, skorupek orzeszkowych... i co jeszcze Wam wpadnie w ręce. Z poszanowaniem przyrody oczywiście.

Craftypantki zaczęły spacerowac wcześniej, nie zważając na zimno i deszcze, a nawet z pełnym poświęceniem zjadały duużo jabłek:-) oto efekty:

Kasia oswoiła krokodyla z kory, zobaczcie jaki zadowolony!:-)

 Ma własne bajorko z bąbelkami z folii.... niektórym to dobrze!:-)


 Habka użyła szypułek pomidorów (nawiasem mówiąc uwielbiam ich zapach!) i pestek jabłek do zrobienia przepięknych kwiatków:


 A tu zastosowanie, wraz z liśćmi i kawałkami drewienka:
Moje bio-łupy przywiezione zostały z majówki w Borach Tucholskich (oświadczam, że żadne drzewo nie ucierpiało, nie oskubałam żadnego, przygarnęłam tylko okruszki z drogi), dla upamiętnienia powstał wpis do artjournala z dwoma kawałkami kory:


A tu jeszcze kartka z porostem i znów cieniutkim płatkiem kory:


Zapraszamy do wplatania przyrody majowej w Wasze prace oraz dzielenia się efektami za pomocą inlinkz poniżej- termin do 31 maja.
Owocnych i inspirujących spacerów!

4 komentarze:

  1. Świetne prace, podziwiam:)

    OdpowiedzUsuń
  2. Wyzwanie bombowe :D A Wasze pomysły wielce inspirujące. Świetne prace! Krokodyl mnie urzekł :)

    OdpowiedzUsuń
  3. super prace -macie rewelacyjne pomysły!:)

    OdpowiedzUsuń