środa, 25 kwietnia 2012

17-4139

Za pomocą tajemniczego kodu w tytule zapraszamy dziś do kolejnego wyjścia poza strefę bezpieczeństwa - a drzwi do tego Nowego znalazłyśmy na omawianej wczoraj stronie pantone.com. Mieszka tam mianowicie zabawka o nazwie Colorstrology polegająca na tym, że każdemu dniowi w roku przypisany jest jeden kolor (każdemu miesiącowi zresztą też) i na dzisiaj przypada sympatyczny lazurek, 17-4139.

A tak na przykład wyglądamy w barwach swoich urodzin  my, Craftypantki:


Przynajmniej niektóre z nas zdziwiły się mocno, widząc swoje przydziały... Ktoś zaryzykuje zgadywanie, który kolor do której z nas należy?

Dla ułatwienia poniżej jest mój kolor - ta przydymiona różowinka, która znajduje się gdzieś w ogonie moich ulubionych :) Pozostałe dwie barwy to moje starsze siostry:


W ramach wyzwania wzięłam więc te trzy kolory i poszłam szukać w kraftowych zasobach materiałów... nie było to łatwe, ale się wygrzebało w miarę podobne i sporządziło prostą karteczkę:


Zapraszamy i Was - znajdźcie sobie zestawy rodzinne, rodzeństwowe, może jakieś ważne daty - śluby itp.? Spróbujcie stworzyć coś w tych wymuszonych kolorach, może nagle przemówi do Was jakaś całkiem nowa, rewolucyjna paleta?

3 komentarze:

 1. trafił mi się Misty Lilac. nie w czołówce moich ulubieńców, ale jaki opis... ;)))
  p.s. bardzo ciekawie się czytało wczoraj.

  OdpowiedzUsuń
 2. Ha, ciekawe, czy komukolwiek się trafi w miarę lubiany kolor!

  p.s. dzięki... ciekawie się również czyta bieżącą dyskusję o żurnalach :)

  OdpowiedzUsuń
 3. a moja rodzina jak ładnie się komponuje kolorystycznie. czyli do siebie pasujemy. :)

  p.s. prawda? pięknie mi popisałyście.

  OdpowiedzUsuń