niedziela, 8 lipca 2012

Tego jeszcze nie było- zębologia artystyczna

Mamy dziś dla Was wyzwanie nietypowe, nawet jak na nas:-)

Pamiętacie z podstawówki, jak na plastyce malowało się bałwanki pastą od zębów? Pora sobie przypomnieć tę zabawę. Upały panujące tu i ówdzie, dobrze się będą komponowały z miętowym zapachem, który będzie towarzyszył lipcowemu tworzeniu:-) Chcemy, żebyście użyli przyborów dentystycznych- szczoteczek, pasty, nici i opakowań po wszystkich dentystycznych specyfikach.

Oto niesłychane pomysły ekipy:

Habka wykorzystała szczoteczki i zrobiła z nich fantastyczne bransoletki:Novinka postawiła wszystko na jedną kartę atc:-) użyła nici dentystycznej- środki kwiatków, pasty do zębów do stworzenia stempelka, który posłuzył do zrobienia tła i szczoteczki do zębów swojej córki jako stempelka- płatków kwiatów i motyla.


 Tu materiały Novinki:


Noami użyła nici dentystycznej, z której wydziergała kwiatek, i ozdobiła opakowanie po wykałaczkach.
 a ja, czyli Mrouh połączyłam tubkę po paście do zębów z piórem i odpowiednim cytatem- tytułem piosenki :


W najbliższych dniach będziecie mogli podejrzeć kolejne pomysły craftypantek na ten miesiąc. Już od dziś do końca lipca możecie dodawać swoje pomysły za pomocą inlinkza pod tym postem. Czekamy na Wasze nowe prace, wykonane po ogłoszeniu tego wyzwania. Prosimy o linkowanie konkretnego wpisu na blogu, a nie strony głównej bloga i umieszczenie w notce linka do niniejszego wyzwania. Dobrej zabawy!:-)


5 komentarzy:

 1. tubkopióro i kwiatek z nici dentystycznej rządzą :)) świetne pomysły!

  OdpowiedzUsuń
 2. Świetna sprawa, uwielbiam takie pomysły! :) Oj chyba sama coś spróbuję wyzębić :D Pozdrowionka

  OdpowiedzUsuń
 3. Rozwaliłyście mnie tym wyzwaniem i interpretacjami :) Kwiatek z nici dentystycznej?- niesamowity pomysł! Podobnie jak bransoletki:)

  OdpowiedzUsuń
 4. O kurcze, jestem w szoku jak bardzo można być kreatywnym. Naprawdę mega wielki ukłon dla Was dziewczyny. Zarówno dla kogoś kto wymyślił to wyzwanie jak i dla tych co coś zmajstrowały...

  OdpowiedzUsuń