piątek, 24 grudnia 2010

anyż, pióra i tektura, czyli nagrody wylosowane!

Pomiędzy pieczeniem ciasta jagodowego a gotowaniem fasolki z migdałami, kiedy większość z Was siedziała już zapewne przy wigilijnych stołach (a my jeszcze nie - ze względu na inną strefę czasową) Maszyna Losująca w postaci mojego małżonka, w komisyjnej obecności mnie oraz kota, zakręciła losami w kwiecistej misce i wyciągnęła trzy karteczki.

Karteczki były trzy, bo zostałyśmy wraz z Mrouh tak mile zaskoczone ilością Waszych zgłoszeń, że, aby się za to gremialne uczestnictwo odwdzięczyć, postanowiłyśmy dorzucić jeszcze dwie dodatkowe nagrody :) Cieszy nas też niezmiernie rozmaitość materiałów, jakie zostały twórczo wykorzystane przez uczestniczki: papier, karton, wstążki, guziki, ozdobne taśmy, szyszki, koraliki, koronki, szmatki, drut, styropian, włóczka, siano (!), pióra, makaron, pierniczki, pergamin, bibuła, orzechy, suszone pomarańcze, laski cynamonu, anyż...

I tak:

Muszelka27 wygrała nagrodę główną, czyli dwa stosiki, jakie były pokazane w poście z wyzwaniem. Przyjdą one w dwóch paczkach - jedna od Mrouh, druga ode mnie.

KittyRKitty, która swoją choinkę pokazała na Flickrze, dostanie dodatkową paczuszkę ode mnie.

Selennea otrzyma przesyłkę od Mrouh.

Prosimy nagrodzone osóbki po pierwsze o przesłanie adresów na kasiakonwalia (małpka) gmail.com. Będziemy czekać do końca roku i jeśli adresy się nie zjawią, to dokonamy ponownego losowania. Po drugie, uprasza się o cierpliwość, bo moje przesyłki będą wędrowały aże zza Wielkiej Wody, a Mrouh przebywa obecnie poza stałym zamieszkaniem i będzie mogła pobiec na pocztę dopiero po powrocie.

Raz jeszcze dziękujemy Wam wszystkim bardzo serdecznie, zachęcając do dalszego zaglądania (nowe wyzwanie pojawi się na początku stycznia) i życząc Wam wspaniałej kontynuacji świąt i mnóstwa kreatywności w nowym roku!

10 komentarzy:

 1. Nawet nie macie pojęcia jak się ciesze !!! Wspaniały prezent pod choinkę mi sprawiłyście :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratuluje :) to dostalyscie dodatkowy prezent pod choinke prawie :)

  OdpowiedzUsuń
 3. gratuluję! Choinki były śliczne!

  OdpowiedzUsuń
 4. Dziewczyny gratuluję! :) Wszystkie choinki były cudne. Craftypantkom dziękuję za to wyzwanie i już nie mogę doczekać się następnych. Cieszę się, że jesteście :) Pozdrawiam nadal świątecznie.

  OdpowiedzUsuń
 5. I ja serdecznie gratuluję. Fantastyczne prezenciki do Was polecą.

  OdpowiedzUsuń
 6. Gratulację! Wyzwanie było bardzo fajne. Już czekam na następne - nie zwlekajcie z nim za długo proszę :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Ja również gratuluję! :)

  OdpowiedzUsuń
 8. O Matko!! Nie wierzę własnym oczom!!! Cieszę się jak dziecko... :) Największa niespodzianka pod choinkę jaką mogłam dostać... Dziękuje za miłą zabawę i pozdrawiam serdecznie :)

  OdpowiedzUsuń
 9. dziękuję bardzo za wyróżnienie :)))

  OdpowiedzUsuń
 10. Wszystkie choineczki były cudne! Gratulacje dla zwyciężczyń :)

  OdpowiedzUsuń