piątek, 4 marca 2011

Skrapowanie codziennością- przyjmujemy reklamacje!:-)

A konkretnie, w marcu wykorzystujemy złej sławy foliowe torby sklepowe, "reklamówki", do wyższych, craftowych celów:-) Oto zapewne tylko część potencjału, drzemiącego w szeleszczącym materiale, odkrytego przez craftypantki.

Rybka Habki...
...okazuje się być torbą na plażę... albo na ryby:-) ?

Modnie wykorzystała reklamówki również Kasia|Szkieuka i stworzyła zestaw ekologicznych akcesoriów, broszka (kursik, jak takową wykonać już się tworzy:-)):

 i torba, ale inaczej (z reklamówkowej "włóczki" zwanej z angielska plarn) - zwróćcie uwagę jak kolorowe nadruki tworzą piękny rodzaj "melanżowej" wełny!

A u mnie, czyli Mrouh, bardziej skrapowo- kartka ze sprasowanej folii z jednorazówek. Takie wyjście awaryjne, jak zabraknie skrapowego papieru albo jesli chcemy mieć kartkę wodoodporną:-)


Michelle przedstawi Wam swoje pomysły, które na pewno zdopingują Was dodatkowo do ekologiczno-craftowego działania, za kilka dni , a póki co- życzymy Jej zdrowia!

Co Wy zobaczycie w foliówkach- jak odmienicie ich los?
Zapraszamy do podzielenia się pomysłami na wykorzystanie foliowych toreb (mogą być również te grubsze, nie musicie ograniczać się do szeleszczących jednorazówek), worków i woreczków (na lód? do mrożenia? śniadaniowych?). Czekamy na zgłoszenia Waszych dzieł do 31 marca, linki dodaje się za pomocą inlinkz poniżej, znanego z wielu blogów (ale gdyby ktoś miał z nim problem, zapraszamy do przeczytania tego tekstu). Prosimy o prace niepublikowane przed ogłoszeniem tego wyzwania.9 komentarzy:

 1. Torba - ryba na plażę mnie powaliła na kolana! ;))))))))))))))))

  OdpowiedzUsuń
 2. Torba włóczkowa wygląda jak od największych projektantów,a tak w ogóle,to jestem pełna podziwu dla Waszych pomysłów,zaglądam tu i zastanawiam się,co nowego wymyślicie,to jest super

  OdpowiedzUsuń
 3. Lucy, lepszego komplementu nie mogłaś nam napisać:-) dziękujemy i mamy nadzieję, że zainspirujemy parę osób do siegniecia po foliowy materiał:-)

  OdpowiedzUsuń
 4. Wszystkie prace są świetne, a wyzwanie super. Bardzo mi się podoba! Kasiu jak zrobiłaś tę torbę? Jestem pełna podziwu dla Waszych pomysłów:)

  OdpowiedzUsuń
 5. Ja też podziwam pomysły i prace :) I humor :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Prace świetne. A wyzwanie... o tak, to prawdziwe wyzwanie. Ale też szansa na spróbowanie pełnego recyklingu :)

  OdpowiedzUsuń
 7. o rany, to się nazywa wyzwanie! swoimi projektami podniosłyście poprzeczkę bardzo wysoko!!

  OdpowiedzUsuń
 8. Dziewczyny, ale zaszalałyście z pomysłami! Podziw :) Dorzucam mój skromy tag :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Wprost oniemiałam na widok obu toreb, niesamowite! A że jestem ambitna, sama też odkryłam i wykorzystałam potencjał drzemiący w reklamówkach. :-)

  OdpowiedzUsuń