środa, 19 października 2011

Mandalowy finisz

Na początek bardzo Was muszę przeprosić, bo mi podsumowanie mandal wypadło z głowy totalnie, a minęło już sporo czasu. Czem prędzej zatem przechodzę do rzeczy:-)

Cztery osoby odważyły się stworzyć swoje mandale. Na pewno trzeba się troszkę przełamać na początku, ale chyba z każdą kolejną nabywa się swobody i odważniej ją maluje, bardziej w zgodzie ze sobą. Czy udało Wam się chociaż troszkę otworzyć w tej formie, jakoś wyrazić? A może same się czegoś o sobie dowiedziałyscie? Jest nadzieja, że jeszcze kiedyś spróbujecie? A może nawet ci, którzy nie odważyli się teraz?...

Na zachetę Wasze mandale:

Malowana mandala Paauliski:


Kardamonowej mandale stworzone i zauważone:


Haftowana mandala Igły i nitki:


I Skrzatki instalacje świetlno-mandalowe, szydełkowe i malowane:


W podziękowaniu za to, że Wam się chciało szukać mandali w okolicznościach i tworzyć je, zrobiłam małe losowanie za pomocą wujka randoma. Liczyłam 4 zgłoszenia, bo Kardamonowa dodała aż dwa mandalowe posty, ale jest jedną osobą:-)
W dodatku osobą, której mandale przyniosły szczęście, bo wylosował się nr 3:-) Gratulacje, skontaktuję się mailowo w sprawie jakiejś małej miłej niespodziewanki:-)

Na szybciutko robiłam podsumowanie i zapomniałam, że Tores również zrobiła mandalę, wprawdzie po terminie, wiec do losowania się nie łapie, ale zdecydowanie zasługuje na prezentację, zwłaszcza, że potrzebna zachęta do kolejnych:-)Jeszcze raz dziękuję za Wasz udział w mandalowym mini-wyzwaniu i zapraszam do darcia szat i tworzenia z nich czegoś nowego w ramach wyzwania koszulkowego w październiku:-)

6 komentarzy:

 1. piękne prace! gratuluję szczęśliwie wylosowanej :)

  OdpowiedzUsuń
 2. moje gratulacje :) świetne mandale :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja też zrobiłam mandalę, tylko się spóźniłam z publikacją... Nie dałam linka? To tak dla formalności :) http://warsztat.pucia.pl/2011/10/08/co-slychac/

  OdpowiedzUsuń
 4. Kardamonowa, która "jest jedną osobą" ;) czuje się niesamowicie przez Was zainspirowana, temat mandalowy bardzo mi przypadł do gustu i widzę dzięki Wam mandale wszędzie ;) Dziękuję!

  OdpowiedzUsuń
 5. Gratulacje dla Kardamonowej i wielkie dzięki za wspaniałą zabawę i inspirację:)

  OdpowiedzUsuń