poniedziałek, 9 kwietnia 2012

Kartografia, lekcja 2.

Kontynuujemy inspiracje do wyzwania z mapkami.

Przyszła kolej na pracę Kasi Szkieuka, która mapkę i paletę barwną jednocześnie do swojego artjouralowego wpisu zobaczyła w zdjęciu:

 Jamajka też zainspirowała się wiosennymi zdjęciami kwiatów i stworzyła dwie kartki:Novinka uznała, że opakowanie suszonych moreli "ma w sobie to coś", czyli mapkę i ciekawy zestaw barw:I na koniec  mój skromny wkład, czyli okładka zeszytu według mapki i kolorów z opakowania capuccino:
Pierwszą część prac ekipy możecie zobaczyć w sobotnim poście, zachęcam też do odwiedzenia blogów w celu podziwiania większych zdjęć:-)

Zapraszamy Was do szukania inspiracji w otoczeniu- w zdjęciu, na opakowaniach codziennych artykułów, książkach, architekturze- gdziekolwiek dostrzeżecie harmonię godną powtórzenia:-) Szukajcie mapki lub/i  inspiracji kolorystycznej. Jeśli zechcecie podzielić się pracami, prosimy o dodanie linka przez niebieski guziczek pod tym postem. Link powinien prowadzić do posta na blogu (nie do całego bloga), w którym zaprezentujecie Waszą pracę w dowolnej technice, wykonaną po ogłoszeniu wyzwania. W poście powinien znaleźć się też link do craftypantkowego bloga. Z racji charakteru wyzwania zaprezentujcie Waszą inspirację- może być samo zdjęcie, a może być z rozrysowaną mapką, jak u Habki czy Kasi Szkieuka.


 Jak zwykle czeka drobna niespodzianka przydasiowa!:-) Miłej zabawy w kartografa:-)


5 komentarzy:

 1. Genialne... takie proste a jednak niebywałe zainspirować się mapką z produktu... oj macie te głowy nie od parady...

  OdpowiedzUsuń
 2. Te opakowania to gotowe mapki przecież! Genialne!

  OdpowiedzUsuń
 3. Jesteście szalono genialne;D;D

  OdpowiedzUsuń
 4. świetne pomysły :-) Gratulacje!

  OdpowiedzUsuń
 5. Ja też postanowiłam zmierzyć się z Waszym wyzwaniem. To była fantastyczna zabawa :) Dziękuję :)

  OdpowiedzUsuń