sobota, 1 września 2012

Koniec laby, nie ma żartów!

Dzieciaki wracają do szkół, wyprawki już zapewne zakupione, piórniki gotowe, ołówki zatemperowane (ponoć w różnych regionach sprzęt ostrzący nosi różne nazwy - strugaczka? temperówka? jeszcze jakieś inne słowa? - to tak na marginesie :)

A u nas pora podsumować wakacyjne wyzwanie, w którym montowałyśmy dzieła zawierające pamiątki przywiezione z wakacji. Jedna z uczestniczek stwierdziła, że jest "śmieciarą" i zbiera patyczki, kamyki... zdaje się, że wiele z nas (może nawet każda?) zostało dotkniętych tą przypadłością i magazynuje rozmaite skarby, tylko może ulubione dziedziny są trochę inne.

Do rzeczy jednak; jako pierwsza zgłosiła się Ela17 i pokazała nam album z wakacji pod hasłem "Niezapomniane chwile", zawierający zdjęcia, pocztówki i inne pamiątki, na przykład zasuszone bukieciki - warto zajrzeć na jej blog, żeby zobaczyć pozostałe strony:


Jako druga zgłosiła się Olga z bloga Mój Warsztat - całkiem zwyczajny z pozoru kamień w jej koralikowej oprawie stał się prawdziwym klejnotem! W innych postach pojawia się więcej kamyków i widać, jak coś, co być może leży gdzieś w kurzu na drodze może przejść niesamowitą transformację. Oto praca zgłoszona na nasze wyzwanie:


Ponieważ doceniamy wysiłek naszych Szanownych Uczestniczek, postanowiłyśmy, że tym razem Obie dostaną nagrody!


Prosimy o przesłanie adresów na craftypantki[małpa]gmail.com i jednocześnie przepraszamy, że nagrody zostaną wysłane dopiero za tydzień - za kilka godzin wyjeżdżam bowiem i ja na wakacje i na pocztę już nie zdążę. Nagrody jednak będą, nie ma obaw!

3 komentarze:

 1. u nas (wielkopolska) mówi się na temperówkę oszczytko, od ostrzenia ;)

  piękne prace dziewczyny!

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo dziękuję i pozdrawiam życzę miłego urlopu

  OdpowiedzUsuń
 3. cudowne prace dziewczyny:) gratuluje!

  OdpowiedzUsuń